A samsung le32d450 tvnek melyik a max képfelbontása, mit bír el?

Figyelt kérdés

nem teljesen értek ehhez a témához, abba se vagyok bizos hogy jól fogalmaztam meg a kérdést...

a lényeg az hogy van egy ilyen tévénk és vettünk hozzá egy hdmi kábelt hogy jobb legyen a kép és mikor átállítottuk hdmi/dvi csatlakozásra kiírta, hogy 1360x768-as a kép,de t-homosok vagyunk és annak a meünjében a képfelbontásnál ott volt hogy 720p high definition, és volt egy olyan, hogy 1080i high def. át állítottam arra de akkor már 1920x1080-t írt ki és nem tudom hogy ez a TV megtudja-e így normálisan jeleníteni mert van kép így is csak nem tudom hogy tudja-e normálisan kezelni.. és ebben kérnék tőletek segítséget hogy akkor most ez hogy is van?

ha nagyon hülyén fogalmaztam megpróbálom újra fogalmazni csak tényleg nem értek ehhez :/


2011. dec. 22. 11:44
 1/2 A kérdező kommentje:
meg még annyi, hogy ha át van állítva hdmi-re a csatlakozás akkor nem tölti ki az egész képernyőt a kép..
2011. dec. 22. 12:58
 2/2 anonim válasza:
16:9-es képarányra állítsd át. és mivel 1366*768as a felbontás igy a fullhd-t nem nagyon fogja szépen megjeleníteni. bár ahogy nézem milyen árba van ez a tv, +5-10e Ftért vehettél volna egy fullhd-sat is.
2011. dec. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!