Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kékhalálozik a gép miözben...

Kékhalálozik a gép miözben elindítanám a windows xp telepítőt SOS mit tegyek?

Figyelt kérdés

elindítom a gépet rányomok a telepítésre vagy a windows indítására és kékhalál...

ezzel a szöveggel A RENDSZER PROBLÉMÁT TALÁLT ÉS A WINDOWS A SZÁMÍTÓGÉP KÁROSODÁSÁNAK MEGELŐZÉSE ÉRDEKÉBEN LEÁLT.

HA ELÖSZÖR LÁTJA EZT A HIBA KÉPERNYÖT AKKOR INDÍTSA ÚJRA A SZÁMÍTÓ GÉPET HA ISMÉT MEGJELENIK KÖVESSE AZ ALÁBBI LÉPSEKET :

KAPCSOLJON KI VAGY TÁVOLÍTSON EL MINDEN VÍRUS VÉDELMI LEMEZ TÖREDEZETSÉG MENTESÍTŐ ÉS BIZTONSÁGI MÁSOLAT-KÉSZTŐ SEGÉD PROGRAMOT . ELLENŐRIZZE A MEREV LEMEZ KONFIGURÁCIÓJÁT

ÉS KERESSEN FRISSITETT ILLESZTPROGRAMOKAT . FUTTATÁSA A chkdsk /f PROGRAMOT A MEHAJTÓ HIBÁINAK ELLENÖRZÉSÉRE MAJD INDÍTSA ÚJRA A SZÁMÍTÓ GÉPET.

tECH INFORMÁCIO:

***STOP:0×00000024 (0×00190203,0×866FE968,0×C0000102,0×00000000)

Trollok ne vállaszoljatok


2011. dec. 22. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Próbáltad másik "fajta" windows xp-vel?

Pl ne egyből az Sp3-at vagy nemtomhányat tedd fel.

2011. dec. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen de azért kössz
2011. dec. 23. 10:12
 3/10 coleman5324 válasza:
mindenképpen próbáld meg egy másik telepítővel lehet azzal nem lesz gond ha mégis gond lesz akk próbáld meg h kiveszed a memóriákat,vga-t hátha valami ilyen gond az oka az egésznek!
2011. dec. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
DE ha nincs benne a lemez akkor is kékhalál elindul a windows tölt tölt ééés kékhalál
2011. dec. 23. 10:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Most akkor fent van a windows, vagy csak telepítenéd?
2011. dec. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

eddig fenn volt és nem tudtam beálítani hogy lemezröl bootoljon mert nem az én gépem és megszoktam az enyémet

EZÉRT úgy telepítettem újra hogy két windows legyen fenn osz majd az oldwindows-t

2011. dec. 23. 12:35
 7/10 A kérdező kommentje:
csak azért akartam újra telepíteni mert megkértek rá mert szerintük lassú volt az xp alatt
2011. dec. 23. 12:37
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem teljesen tiszta. Mióta van képhalál?

RAM hiba nem lehet esetleg?

Két windows XP nem igazán fut egyszerre. Gányolásnak tűnik az axciód, s majd lehet szidni Bill bácsit.

Ha lassú a mostani, akkor meg kellene nézni, miért az. Fizikai oka van? Pl. lassú proci, kevés RAM stb. Szoftveres gond? Gányolt XP, esztelenül telepített, leszedett progik, túl sok rezidens cucc stb.

2011. dec. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én mondtam nekik de ők erősködtek hát megpróbáltam de már meg oldottam mert vettem egy hdd dokolót dokkoltam a laptopomra leformáztam és rá telepítettem egy 7 et
2011. dec. 26. 18:15
 10/10 anonim válasza:
100%

Ez a kérdés nagyon durva:D

És a megoldás is ;)

2013. jan. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!