Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Call of duty black ops vagy...

Call of duty black ops vagy battlefield 3?

Figyelt kérdés
melyik a jobb (ps3-ra)
2011. dec. 23. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a gép ellen játszol, vagy ketten játszanátok a gép ellen valamit akkor Black Ops. Ha online nyomod akkor viszont csak a Battlefield.
2011. dec. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
PS3-on Black Ops, konzolon a BF nem jó.
2011. dec. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyan miért nem?
2011. dec. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30 fps, nagyon lassú játékmenet, unalmas.
2011. dec. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a 30 fps is elég a szemnek hogy folyamatosnak érezze a képet...Nem tudom hogy játszottál-e már a 3-al online, de minden, csak nem unalmas. Nyilván ha fél órát játszottál vele, megöltek mindig ahogy feléledtél, plusz egyszer sikerült beszállni egy repülőgépbe és lezuhanni vele akkor elhiszem hogy annyira nem élvezted, de ha levágod hogy mit hogyan kell akkor sokkal de sokkal izgalmasabb mint az a rohanó COD.
2011. dec. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hagyuk assassins creed revelationsott vettem inkább meg :D
2011. dec. 23. 19:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdező: nagyon jól tetted, az mind a kettőt szétveri :D


Igen, játszottam, a kiadás napján vettem meg mind a kettő játékot, a codot konzolra, a BF3-at PC-re (amin nagyon is jó). PS3-on próbáltam a bétát, és hát játszottam (nem is egy óráig), és nem volt jó, különösen a PC-s verzióhoz képest. Aztán próbáltam a teljeset egy barátomnál, de az se volt jobb. Amúgy ugyan ez a helyzet a BC2-vel is, konzolon túl lassú és el lehet unni, csak mivel BF3-ban sokkal gyorsabban halsz, ezért óvatosnak kell lenni, tehát még lassabb lett. A PC-s verziót természetesen nagyon jónak tartom, és sokat is játszok vele a szabadidőmben.


A 30 és 60 FPS között tisztán látható a különbség. Nem is csak abban, hogy nézni, hanem irányítani is sokkal roszabb a kevesebbet. Ha van PC-d, akkor szedd le a cod4-et, játsz egy kicsit 60 fps-el, majd fokozd le 30-ra, borzalmas lesz (még várhatsz is a kettő között).

2011. dec. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:D
2011. dec. 23. 20:25
 9/10 A kérdező kommentje:

De még vettem 4-játékott

Uncharted 3

Need for speed shift 2

Sonic generations

Harry potter part 1 (nem irom ki a egesz nevét)

(De a nfs the run-t akartam csak pont máma fogyott el a utolsó 2-ő

2011. dec. 23. 20:28
 10/10 demiirjak válasza:
Black ops az megéri főleg sztem ha multiba játszod.
2011. dec. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!