Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen megoldások vannak arra...

Milyen megoldások vannak arra hogy [gitárerősítő az utcára], honnan jönne az áram?

Figyelt kérdés

egy sima hálózati csatlakozóba dugom bele mikor otthon használom, de hogyan lehetne megoldani hogy kint az utcán is zenéljek?


köszi


2011. dec. 23. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni olyan átalakítót, amit autóaksihoz kapcsolva, 220 voltot csinál.
2011. dec. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi. de ez nekem kevés.


vmi olyan kéne hogy konnektror bemenete van az akksinak?

azt nem értem hogy ,hogyan lehet hogy én vagyok az egyetlen aki ilyenre vágyik


elég alap dolog lenne

2011. dec. 26. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni direkt utcazenészeknek való kombót, ami nem igényel közvetlen tápellátást. Érdeklődj: [link]
2012. febr. 3. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Övre csatolható camping gyakorló cuccot lehet kapni. A Marshall és a Fender is gyárt 2 wattos kis nyekergő... nem tudom milyen hangja lehet, de nem az a lényeg, hogy lefújja a rőzsét a fejedről. Régebben 10-12 rugó volt, most nem tudom mennyire fáj a zsebnek.
2013. aug. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Létezik olyan, hogy benzinmotoros generátor. Beletöltöd az üzemanyagot, a kütyü pöfög meg zúg, az áram meg kijön belőle egy konnektoron keresztül.


Nyilván van belőle többféle teljesítményű, tessék szépen rákeresni.

Csodálkoznék, ha a legközelebbi barkácsdiszkontban nem tudnád megvenni.

2014. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!