Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Testvérem karácsonyra ezt...

Testvérem karácsonyra ezt kapta : Thrustmaster 4060048 Universal Challenge 5-In-1 Racing Wheel Valaki segíteni, hogy hogy tudnám telepíteni vagy nemtudom mitcsinálni? :$ Windows7-em van.

Figyelt kérdés
2011. dec. 24. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Csatlakoztatás után nem ismeri fel a gép automatikusan?

Ha van telepítő CD akkor azt tegyétek fel.

2011. dec. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Annyit ír ki , hogy használatra kész , de semmi mást . És nincs is hozzá magyar nyelvű tájékoztató. Ja, és telepítő CD sincs :/
2011. dec. 24. 23:09
 3/8 anonim ***** válasza:

"Annyit ír ki , hogy használatra kész , de semmi mást ."


Akkor mit kellene,hogy kiírjon? A hardvereknél kalibrálni kell az eszközt és kész.

2011. dec. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de akkor mit kell vele csinálni , hogy használni is tudja ?
2011. dec. 25. 15:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Inditsátok el a játékot.
2011. dec. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
bocsi , én nagyon hülye vagyok ezekhez. de tényleg mit kell csinálni ? hol kell elindítani ? :$$
2011. dec. 25. 16:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Most már én nem értem a problémátokat.Egyáltalán van a gépen valamilyen játék telepítve amit kormánnyal+pedál kell vezérelni ?
2011. dec. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nincsen semmilyen játék rajta , mert laptop, és én nem szoktam rajta játszani.
2011. dec. 25. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!