Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem tudom teli rakni a...

Miért nem tudom teli rakni a memória kártyámat?

Figyelt kérdés
Most karácsonyra kaptam egy mp3 lejátszót amiben 2 (1,90)GB-os kártya van, de akár, hogy és akárhányszor is próbáltam csak 1,49-ig engedi. Pedig ennél nagyobb a területe, mer a tulajdonságoknál írja is, hogy még menyi szabad terület van, de még se tudok több zenét rátenni
2011. dec. 25. 03:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Keresd meg a lejátszó menüjében a formatálást és formatáld a memóriáját.
2011. dec. 25. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem fogod soha tele rakni,hagy mindig helyet a lejatszasi listaknak,a lapozasnak...

akarcsak egy normal vinyo egy pcben.

2011. dec. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hozz létre egy mappát és abba másolj.Nekem memóriakártyánál volt ilyen,hogy nem engedte tele tenni de egy mappalétrehozás segitett.
2011. dec. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak, a formálást többször is próbáltam, már a kérdés kiírása előtt is, hiába

2. válaszolónak, Én is teljesen tisztában vagyok, hogy nem lehet teli rakni az a memória tár helyeket, de azért csak minimális helyet, foglalnak és nem a negyedét

3. Válaszolónak köszönöm, sikerült ezzel megoldani a próblémát

2011. dec. 25. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!