Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi történt? Mit csináljak?...

Mi történt? Mit csináljak? (Philips GoGear ariaz MP4)

Figyelt kérdés
Karácsonyra kaptam egy MP4-et. Ma a maámnál vagyok, és itt van egy lassú, régi számítógép. De a mamáéknak tökéletes arra, hogy néha recepteket keressenek :) Ma az USB-vel csatlakoztattam a géphez az MP4-et, és elkezdte a telepítését, de nem sikerült. ezért kihúztam. Aztán lezártam a gombokat, és azóta nem csinál semmit. Nem tudom feloldani, nem tudom bekapcsolni. Ha bedugom a gépbe, nem kezd el világítani, meg semmi. És nem merek szólni a szüleimnek, hogy máris elrontottam. Mit tegyek?
2011. dec. 25. 11:23
 1/7 anonim válasza:
én is azt kaptam karàcsonyra ,most én sem tudom bekapcsolni és vilàgitani sem vilàgit :(((((( én se merek szolni. Probàld meg a reset gombot benyomni egy tollal,azt irtàk màs forumokon,(de nekem nem mukodott)Ha van rà garancia,akkor probàld meg visszacseréltetni :S
2011. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
elozo vagyok mégis mukodik :))) miutàn megnyomtad a reset gombot, dugd be tolteni valoszinuleg torlodik minden zenéd,de legalàbb hasznàlhato ;)
2011. dec. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Még mindig az elozo :)

Feltoltotte, és még a zenék se torlodtek ezazzz :))

Csak a nyelv àllitodott àt.

2011. dec. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azóta nekem is meg van :)
2011. dec. 30. 14:24
 5/7 nijuugo válasza:
nekem egy mp3 van a philipstől ez a gogear és az enyém a töltésnél befagyott. Az a kérdésem hogy a tied hogyan javult meg, le resetelted? és a számok nem törlődtek róla?
2012. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még nem voltak rajta akkor számok, mivel már az első géphez csatlakoztatásnál elrontottam. Hazajöttem, és apukám tölteni rakta, utána kattintgatott valamit, és tádá. Szóval én nem ntudtam volna megcsinálni, nekem apum oldotta meg a dolgot :)
2012. jan. 6. 17:54
 7/7 anonim válasza:
hello nekem is van egy mp3 de nm tudom hogyan kell zenet rakni rá ha bedugom a gepbe nm ad elé semmit.
2015. febr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!