Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes még egy 72 cm-es CRT...

Érdemes még egy 72 cm-es CRT TV-t megjavíttatni?

Figyelt kérdés
A készülék egy Grundig Sedance (Sz@r Holland Grundig...), kb. 7 éves, és egy halk pukkanást követően megszűnt a függőleges eltérítés rajta. Most csak egy vékony vízszintes csík látszik kép helyett.
2011. dec. 25. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

Ha túl sokba kerül akkor nincs értelme, gondolom alapból is sokat fogyaszthat, érdemesebb lenne cserélni egy 32" LCD LED TV -re.

2011. dec. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"Ha túl sokba kerül akkor nincs értelme..."


Na ezzel nem vagyok kisegítve, mivel erre magamtól is rájöttem!

:)


No de egy szó, mint száz, ma kitettem a kuka mellé és 1-2 órán belül lett új gazdája!

:D

2011. dec. 26. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért írtam ezt, hogy ha bevinnéd szerelőhöz előbb kérj ajánlatot tőle, hogy mennyiért csinálja meg, nincs értelme több 10ezreket rááldozni.

De így, hogy kitetted már teljesen mindegy.

Milyen TV lesz helyette ?

2011. dec. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi pár éve 55 cm-est javíttattunk. Egy ellenállást kellett kicserélni. 3000 Ft-ot fizettünk érte. Ennyiért azért nem tudtunk volt 102 cm-es smart led-tv-t venni.
2012. dec. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én a vaterán tökéletesen működő 55cm-es Philips TV-t vettem 5000 Ft-ért!

:D


A másik helyett pedig szinén ott vettem 50-ért egy 107-es plazmát!

:D

2012. dec. 4. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!