Ha megveszem ezt a PS3-at kell még bármit vennem ahoz, hogy működjön?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a legújabb kiadás? Bármelyik mai TV-hez hozzá tudom csatlakoztatni az AV kábellel, és milyen minőségű lesz? Mennyire megbízható a Konzol stúdió? Vagy jobb lenne, ha 576 kbyte-ba venném?


2011. dec. 26. 11:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
ha eredeti bontatlan a ps3 akkor mindegy hogy hol veszed!!.....ha új generációs tv d van...pl. plazma vagy lcd vagy led akkor HDMI kábellel lesz hihetetlen jó minősége és ilyen kábelt adnak hozzá...av kábellel kevésbé jóó a minősége
2011. dec. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ez bontatlan (gondolom) de 576-ba 10 000 Ft-al drágább, én csak a garanciában látom a különbséget mert ez boltit ad.

AV kábelt ad nem HDMI-t legalábbis csak az AV van oda írva.

Egy ilyen TV-t szeretnék hozzá venni akkor ez jó igaz?

[link]

2011. dec. 26. 12:28
 3/11 anonim válasza:
ezjóó ahogy elolvastam és még annyit hogy azt írja hogy 1.4 es HDMI kábel megy bele.....vegyél valohol ilyen kábelt nehogy úgy járj mint én....
2011. dec. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mit jelent, hogy CCFL a háttérvilágítás? nem plazma TV ugye? és ez mit jelent: LCD 100/200/400 Hz Nem? Akkor ennek nem rendes HDMI csatlakozója van?
2011. dec. 26. 12:41
 5/11 anonim ***** válasza:

Mindegy, azokkal nem kell foglalkoznod, ha nem értesz hozzá hiába magyaráznánk.


A tv-ről annyit mondanék, hogy nagyon kicsi, és minél nagyobb, annál nagyobb lenne a játékélmény is.

Illetve nem fullhd-s, stb.

Bár ennyi pénzért gondolom nem lehet jobbat kapni, szóval mindegy.


KonzolStúdióba is nyugodtan megveheted, megbízható bolt, 576-nál meg csak a Sony garancia miatt drágább.

Viszont nagyon kevés az esélye, hogy elromoljon 1 (vagy akár 2-3) éven belül.

2011. dec. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

És ezek közül melyik HDMI kábel lenne jó a pS3-hoz és a TV-hez is? A TV-t csak a PS3-hoz használnám ez már így is több mint amennyit ráakartam szánni. Jut eszembe a 220 volt is megbízható?

[link]

2011. dec. 26. 14:29
 7/11 anonim ***** válasza:

Az összes HDMI-HDMI jó hozzá.


És ne ár alapján dönts, egy 10 ezres és egy 1000 forintos ugyanazt tudja, minőségbeli eltérés nincs, digitális jelnél vagy működik és ugyanaz, vagy egyáltalán nem működik.

2011. dec. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Értem és ezek között mi a különbség?

[link]


[link]

2011. dec. 26. 16:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Az egyik 1.3-as a másik 1.4-es HDMI, utóbbi szükséges a 3D tartalmak megjelenítéséhez (de ehhez 3D tv is kell)
2011. dec. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm az eddigi válaszokat, még egy utolsó kérdés: a TV-nél mit jelent, ha az van írva, hogy HDMI verzió 1.4? Mert nem 3D TV.
2011. dec. 27. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!