Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet nézni dekóder...

Hogyan lehet nézni dekóder nélkül a Mindigtévé adását?

Figyelt kérdés
Anyukám szeretné nézni a Mindigtévé csatornáit. Vettem egy dekódert, de azt is minden alkalommal be kell kapcsolni, mikor tévét akar nézni. Mivel már 85 éves, elég nehezen boldogul vele. A tévé távirányítóját is elég volt megszoknia.

2011. dec. 26. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem olcsó megoldás, de vegyél neki egy olyan tévét, ami tudja fogni set-top-box nélkül is a digitális adásokat (mpeg4 képes). Igaz ennek a készüléknek is másik távirányítója lenne, így lényegében ugyanott vagy.


Türelemmel magyarázd el, hogy ezentúl a tévé távirányítójával ezentúl csak a hangerőt tudja szabályozni, csatornát váltani az új készüléken tud csak. Kérd meg többször is, hogy mutassa meg, hogy tisztában van-e ezzel (például kérd meg, hogy kapcsolja a tévét a TV2-re).

2011. dec. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Tudomásom szerint a MindigTv-t kizárólag a szolgáltató által adott SetTopBoxszal lehet nézni, pontosabban csak ez fogadja az előfizetői kártyát.

Nincs olyan TV forgalomban, amelyik tudja fogadni a MindigTv dekóder kártyáját. Nem önmagában a kártyahellyel van a gond, hanem párosítva van a készülék és a kártya.

2011. dec. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A TV-t a saját távirányítójával tudja bekapcsolni,a hangerőt,és a csatornákat a Set-Top távirányítóján tudja szabályozni..Én helyeztem üzembe a szomszédunkét..Itt van egy másik ötlet:LIDL-ben lehet kapni univerzális távirányítót.A márkája SilverCrest,2000 Ft-ba kerül.Nekem is ilyen van,nagyon megvagyok vele elégedve.Tárolja a kedvenc csatornákat,mutatja az órát,és van háttérvilágítása a képernyőnek és a gomboknak is.10 készüléket tud kezelni.A lényegesebbek:TV,DVD,SAT,VHS,HI-FI..Szerintem ez lenne a legjobb megoldás,mert anyukádnak elég átszoknia egy távirányítóra,és egy gombbal lehet váltani a készülékek között,a jelölések és a gombok pedig jó nagyok.

Üdv!

2011. dec. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 2. Ne beszélj butaságokat. A MindigTV nem párosít kártyát készülékhez, bármelyik, modul fogadására alkalmas televízióval és egy CONAX modullal valamint az előfizetői kártyával NÉZHETŐ a MindigTV Extra adása.

És számos-számtalan olyan tévékészülék van, amelyik az FTA és az előfizetős DVB-T műsort is tudja fogni - mert képes a kártyát kezelni.

2012. aug. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!