Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezik olyan átalakító, amit...

Létezik olyan átalakító, amit az "AA" típusú elem/akku helyére lehet betenni és adapterben végződik a másik végén, amit a hálózatba dugsz?!

Figyelt kérdés

Értem én,hogy wireless meg nincsen drót,de mi hajcsa?! :)

Nem akarok az akku töltögetésével vesződni...állandó áramforrásról akarok egy eszközt használni,mert nem hurcolom szobáról szobára csak a TV környékén működtetem!

Van ilyen gyári megoldás vagy meg lehet-e "otthon" ezt csinálni?!

Miért nem?!


2011. dec. 27. 01:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Problémádat csak házi barkács módszerrel lehet megoldani.

Veszel egy olyan csatlakozót ami egy adapter csatijához illik, erre teszel szükséges méretű drótot és azt vagy forrasztással vagy valamilyen oldható kötéssel az elem érintkezőivel párosítod.

Adapternél figyelj arra hogy a készülékhez való feszültség és áramerősség megfelelő legyen mert jobb esetben az adapter ég le de rosszabb esetben a készülék is kukába kerülhet!

2011. dec. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én nem értek hozzá,hogy összerakjam,de akkor egy olyan,aki bütykölget,az megtudja csinálni!


Üdv.

2011. dec. 27. 12:07
 3/3 anonim ***** válasza:
meg
2011. dec. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!