Csak ezeken az új "okos" TV-ken lehet netezni?

Figyelt kérdés
Ma kötött be a UPC egy wifi routert, és hozott még egy ilyen USB-s valamit amire azt mondta, hogy ha rádugom valamire akkor az is képes lesz fogni a wifi jelet. Nekem van egy LG led TV-m, megoldható vele a netezés vagy ez hülyeség?
2011. dec. 27. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Az LG TV-nek számtalan típusa létezik, hogy Neked melyik van ezek közül, azt e pillanatban csak Te tudod.

Esélyed akkor van, ha találsz rajta USB csatlakozót és nincs ráírva (ha egyáltalán közlik, hogy: SERVICE ONLY).

Ha ezt találod rajta esélytelen a dolog, ha nem, akkor lehet, hogy működne.

Javaslatom: olvasd el a használati utasítást!

2011. dec. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom a pontos típusát a leírás legalább 10 TV-re szól, a netezésről meg nem írnak semmit. Annyi biztos, hogy egy LG LED LCD TV 82cm, a nyáron vettem. USB természetes van rajta pendriveon szoktam is filmet nézni, annyi van oda írva, hogy USB in.
2011. dec. 27. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:
A tv hátulján rajta van a tipus LG32......
2011. dec. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor dugd be a WiFit, és ha a TV "közli", hogy hurrá találtam egy WiFi eszközt, akkor vedd használatba, ha nem, akkor kevés az esély a használatára.

Ha 10 TV-re "szól" a használati utasítás, és egy árva szó sincs egyiknél se a WiFiről (ezért kell elolvasni!), akkor esélytelen a dolog.

2011. dec. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!