Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Honnan tudom hogy ez a tablet...

Honnan tudom hogy ez a tablet 3G-s vagy csak wifis?

Figyelt kérdés
Az invitel adott tv és internet előfizetés mellé egy IDEOS S7 slim tablet-et, a fontos tudnivalók-ba aztírta h mobilinternetet állítsuk be , de nekem nem lehet mert nincs olyan h mobilhálózatok , csak wifi, ilyenkor mi a teendő?
2011. dec. 27. 13:04
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Utánna néztem, és tud mobilinternetet. Egy sim kártyát kell bele tenni, amin van mobilnet előfizetés. Ezt a T-mobilnál, vagy a vodafon-nál, vagy a Telenornál is lehet kapni. Ezután a tablet beállításánál kell keresni a mobilinternet beállítását. Így szerepelhet: hálózati beállítások->Mobilinternet, vagy 3G valami ehhez hasonlót keress.

2011. dec. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!