Mi lehet az Ipodom baja? Egyszer leejtettem és utána kcist össze- vissza játszotta le a számokat ( 2mp után másik számra váltott), de 1nappal később megjavult. Most is össze- vissza játszik le, pedig nem csináltam vele semmit. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 17:40
 1/3 anonim válasza:
ezeknek az apple cuccoknak rövid az élettartamuk...az én ipodomnak minden baja volt ok nélkül, sok a hibás gyártású...vidd vissza az eladóhoz és cseréltesd ki ha van rá garancia...mi visszavittük és a pénzt adták vissza
2009. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen vidd el egy márkaszervízbe (bp andrássy út, istyle) és ha garis még ingyen kicserélik egy újra, ha már nem garis akkor fizetned kb kell 15 ezret és helyette adnak egy újat
2009. okt. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem az az ötletem, hogy ha van giroszkóp benne, akkor az romlott el, és ha a shake to shuffle funkció be van kapcsolva, akkor állandóan azt hiszi h rázod mint az állat és ezér váltogassa a zenèt folyton
2009. okt. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!