Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fujifilm Finepix S4000, vagy...

Patilori kérdése:

Fujifilm Finepix S4000, vagy Nikon Coolpix L120? A Nikon név ugye magáért beszél, de a Fujinak egyik nagy előnye, hogy van rajta manuális beállítási lehetőség, míg a Nikonnak csak automata. Viszont a Nikon jobb minőségű videókat készít.

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 31. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a Fujit venném. Főleg, ha fontos a zoom. A videó szerintem mellékes, nekem is 720p-t tud a gépem, mégis csak 480p-n használom, két évente egyszer.
2011. dec. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gergoap ***** válasza:

"A Nikon név ugye magáért beszél"

Igaz, ha tükrös gépről van szó. Ilyen kategóriában ez nem igaz rá. Többen panaszkodnak erre a gépre, hogy sok funkciót kihagytak belőle, válaszd a Fuji-t!

2011. dec. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nikon L120 egy pofátlanul tervezett gép, minimális beállítási lehetőségekkel, marha drágán. Akkor sem örülnék neki, ha ingyen kapnám. Vidd a Fujit!
2012. jan. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!