Vásároltam egy Seltronic autós dvd-t. Sajnos elromlott, és nem találok garanciális szervizt. Valakinek ötlet? Az Égker Kft megszűnt, aki forgalmazta.

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha garanciális, akkor a vásárlás helyére vidd vissza a vásárlást igazoló papírokkal, a többit megoldják.
2012. jan. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az autót vezetni kell,közben esetleg zenehallgatás. Eljutni a-ból b-be,nem házimozit csinálni belőle.....
2012. jan. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A második kommentelő válaszára reagálva: ha nincs értelmes válasza arra a kérdésre, amit feltettem, minek ír?

Azt és akkor szerelek be az autóba, amit szeretnék, nem?

Pl ha egy egyterűről van szó, akkor hagy szórakozzanak már utazás közben a gyerkőim.

2012. jan. 7. 10:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is, ahol vásároltad, kell mondjanak helyet, ahol javítják. Jótállási jegyen kell lenni a javító cégek listájának.
2012. szept. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hangszoros válasza:

Reménytelen. Nem az egyetlen cég aki eladja a lomot, és benyeli a hasznot, és hanyagolja az eledott lomjait. Nekem is van MP3 Auchanból nem is volt olcsó!, és MP4esem tőlük.Ha gond van dobd el a hozzállásuk. Vagyis a Seltronic cucok felejteni valók! Hiába adnak szerviz címlistát, ha nem müködnek. A Szúgló utca se müködött. Még garanciálisan se!

Nem tudom mi a jogi lehetősége? Talán az ilyen kalóz kereskedők-termékforgalmazók ellen egy csoportos kártéritési per segíthetne. Elperelni a lenyelt pénzeket. :D

2013. jan. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!