Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Thomson tv magától működik!...

Marcipanfelho kérdése:

Thomson tv magától működik! Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Az előző tvm is ugyanezt csinálta, bekapcsolta saját magát és váltogatva csatornák között de teljesen randomra. Valamikor abbahagyja, valamikor percekig váltogatja. Megőrjít, mert nem tudom nézni, ráadásul tvre alszok el :/ hiába lett új tvm ( igazából a reégi tvnk a nappaliból) mert ez is ezt csinálja, nem rég kezdte el :( biztos nem a távírányítóval van a baj, mert már kivettem az elemeket. Segítsetek!
2012. jan. 3. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán valamiféle sugárzás van a szobádban, vagy szellem lakik veled. Kíváncsi lennék, hogy akkor is ezt csinálná a TV-d, ha kihúznád az antennát, meg az áramot is megszüntetnéd.
2012. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egyételmű hogy a közelben van egy távirányitó vagy ilyesmi ami ugyan olyan frekvencián mozog mint a tv-d állítsd át a tv-d +a távirányítót sajnos ebben nem tudok segítsen menny be egy media markt-ba vagy valami ilyen helyre és segítenek!

(remélem segítettem)

2012. jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
erre én is gondoltam de szerintem ez azért nem valószínű mert senki sem kapcsolgatja folyamatosan az adókat úgy, hogy meg sem nézi hol jár... szóval ha még néha-néha váltana akkor azt mondom hogy lehetséges hogy ez történik de így kétlem :S
2012. jan. 8. 12:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy egy tv elromlik, az még elmegy. De hogy kettő, és csak a te szobádban, az kissé furcsa.
2012. jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát nekem mondod :D ráadásul öcsém szobájában is elkezdett szórakozni a tv... lehet hogy az antennával van baj, vagy valami zavarja a jelet... fogalmam sincs
2012. jan. 10. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!