Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek melyik manapság a...

Szerintetek melyik manapság a legkersettebb? Xbox 360 Kinect (csak a mozgásérzékelő), Nintendo Wii vagy a Sony PS3 Move-ja?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert az egyikre rá tudok állni, hogy elkezdjem ingyen beszerezgetni és szeretném egy kicsit felmérni a piacot. Nekem az is jó válasz, ha azt árulod el, hogy neked melyik kéne. Köszi előre is a segítséget!
2012. jan. 3. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Kinect
2012. jan. 4. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te még komolyan hiszel a mesékben...?

Dehogy fogsz te ingyen szerezni, majd biztos pár kattintgatásért küldenek neked egy kinectet...

2012. jan. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gaborvagyok válasza:
53%
átverés sajnos de amúgy ps3
2012. jan. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hmm.. Ez nem mese, múlt hónapban jött meg a Wii-m és azóta mérlegeltem a dolgokat, meg számolgattam és ezért volt bennem ez a kérdés, mert meg tudnám oldani a megszerzésüket. Na de maradjunk a kérdésnél kérlek, mert szeretnék tapasztalatot gyűjteni, köszi!
2012. jan. 5. 08:41
 5/7 anonim válasza:
kinect ez után wii bár az már kifutó model és utána move(nekem túl bonyolult nem természetes a mozgás benne mint mondjuk a kinectnél)
2012. jan. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egyértelműen a Kinect a legjobb! :)
2012. jan. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kinek mi tetszik, nekem pl. a Kinect tetszik, mert nem kell kontrollert fogni a kezünkben, de a Wii sem rossz. A PS3 Move-ját nem ismerem, tehát erről nem tudok mit mondani.
2012. jún. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!