Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » IPod készülékem miért nem...

IPod készülékem miért nem csatlakozik rendesen a számítógéphez USB kábelen keresztül?

Figyelt kérdés

Egy iPod Nano 4G készülékről lenne szó. Az a helyzet vele, hogy mostanában nem hajlandó kapcsolódni a számítógéphez. Érzékeli, fel is ismerik egymást, de amint felteszem USB-re az iPod elkezd szinkronizálni. De ott fent, ahol az akkutöltöttséget jelzi, nem jelzi ki, hogy csatlakoztatva lenne. Tölteni így tudom rendesen, de zenét rakni rá nem. iTunes nem jelzi ki, windows intéző pedig csak kiírja, de ha rámegyek, akkor hibát dob ki. Ha átdugom másik USB portba, az sem segít. Sehogy nem hajlandó csatlakozni. Más gépen működik a dolog. (Igaz, azon nincs fent iTunes, de szerintem nem is ez a lényeg) Ott nincs probléma vele..

Mégis mi lehet a baj, és hogy lehetne orvosolni?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 4. 16:24
 1/1 anonim válasza:
Ugyanez volt a bajom egy 3G-vel a minap, bevittem egy szervizbe, szoftverhiba, kb 20 perc alatt megvan. Persze ne hivatalosba vidd, ha pesti vagy, tudom ajánlani az i-Doki nevűt :)
2012. jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!