Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért tűnnek el a TV-ből a...

Miért tűnnek el a TV-ből a csatornák?

Figyelt kérdés

Ért valaki a Tv szereléshez? Az a problémám, hogy eltűnnek a csatornák a tv-ből és van amit már vissza sem tudok hozni.. Kérdés, hogy ez vajon a tv hibája vagy a kábelezésé?

Amik eltüntek azok egy részét újraprogramozással visszatudom hozni, de van kb 15 csatorna ami programozáskor csak áttűnő, szémcsés képként jelenik meg.

T-home internet mellé köttettem be a szerelővel szolgáltatót megkerülve. Simán kábelről jön nincs semmilyen külön eszközöm hozzá.


2012. jan. 5. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Hogy a tv tuner romlott el vagy csak levették az illegális előfizetésed azt nem tudom.

Mindenesetre ha az újonnan behangoltak rendesen működnek, akkor az utóbbira tippelek.

2012. jan. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
újonnan behangoltak nincsenek, vagy nem tudom mire gondolsz. úgy van hogy mondjuk elment pl. a tv2, rtl klub, viasat3 azoka új kereséssel újra megtaláltam és tisztán visszajött, de van másik 12 csatorna amik szintén elmentek és azokat már nem tudom visszarakni nézhető állapotban
2012. jan. 5. 18:01
 3/5 anonim ***** válasza:
nyugodj meg...nekem is-.- nem az illegalitás a probléma, hanem a szolgáltató g*ci...
2012. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez tegnap-tegnapelőtt lett ilyen?

Mert nekem is eltűnt pár csatorna, nem tudom mennyi, én max a Comedy Central-t szoktam nézni, és pl. az is eltűnt.

Illetve egy másik ismerősömnek is érdekes módon pont ugyanúgy tegnap bolondultak meg a csatornák.

2012. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem úgy volt hogy az az első 12 csatorna ami be volt programozva sorrendben egymás után 0-12ig eltünt ez volt novemberben... rtl klub és társai tegnap elött, de azokat vissza tudtam rakni
2012. jan. 6. 05:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!