Dell Inspiron Mini 1018. Megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Képernyő mérete:

10.1"


Felbontása:

1024x600


Panel típusa

WSVGA TrueLife™


Processzor

IntelŸ Atom™ N455 1.66GHz, Hyper-Threading, 512kB L2 cache, 45nm


Chipkészlet:

IntelŸ NM10 Express


Memória:

1GB DDR3 1333MHz


Grafikus kártya:

IntelŸ GMA 3150


Merevlemez:

320GB SATA, 5.400rpm


Vezeték nélküli hálózat:

IEEE 802.11b/g, Wi-Fi, Bluetooth™ 2.1


Hálózati adapter:

Fast Ethernet LAN 10/100Mbps


Portok:

VGA D-sub, 2xUSB 2.0, RJ-45, 2x3.5mm audio (1x fejhallgató, 1x mikrofon)


Olvasók:

Memóriakártya olvasó 3-1


Kamera

VGA kamera, beépített mikrofon


Hangszórók:

2.5W High Quality hangszóró


Billentyűzet:

US


Akkumulátor:

6-cell Li-lon


Tömeg:

1.33kg


Operációs rendszer:

Linux Ubuntu 10.04 (Lucid Lynx)

(Windows 7-re cserélve)


Egyéb:

Kensington Security slot


Mire lehetne használni ezt a netbookot internetezésen kívül? Szeretném megvásárolni, de nem tudom mégis mire képes.


Használnám még ezeket a progikat: Office, PowerPoint, Picasa, meg esetleg még pár kisebb vacak. Játszani nem játszanék, a max az a Pasziánsz :)


2012. jan. 6. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem zavar a kis kijelző, az angol billentyűzet és az optikai meghajtó hiánya akkor az általad leírt dolgokra tökéletesen alkalmas.


A DELL márkát csak ajánlani tudom, több DELL laptopom is volt már (ezeket a sorokat is egy DELL laptopról írom), mind a mai napig tökéletesen üzemel (családtagjaimnak ajándékoztam a régebbieket).

2012. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A kis kijelző nem zavar, ha valami komolyabb képet szeretnék szerkeszteni, ott az asztali gép monitora, vagy akár az egész gép is. :)


A billentyűzet megint csak nem zavar, az asztali gépemé is angol. :)


Optikai meghajtó van külső. :)


Én is csak jókat hallottam a Dellről, valójában Acer gépet akartam, de az eladó azt mondta mindent, csak azt ne. Ezt a Dellt ajánlotta, még tetszik is. :)


Még egy kérdés, az általam felsorolt progikhoz, vagy csak magában a Win7 futtatásához elég 1GB memória?

2012. jan. 6. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Lényegében elméletileg elmegy rajta, de valóban nem ártana egy kicsivel több memória. De ha beéred XP-vel is, akkor bőven elég.
2012. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!