Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mivel jár a jailbreak-elés?...

Mivel jár a jailbreak-elés? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Az elkövetkező honapokban jelenik meg az ipad 3. Gondolkozom egy ilyen készülék megvásárlásán. Azt mindannyian tudjuk hogy a gépen IOS 5 fog futtni. Az egyetlen elkeserítő gondom az alkalmazások megvétele lenne. De erre is van megoldás , a jailbreak. Szóval ha meg jb-eltük a készüléket akkor az mivel jár, mármint minden egyes alkalmazást ami az appstore-on fennt van azokat le lehet tölteni ingyen ?A Jb-elés jár-e valamilyen veszéllyel , mármint hogy a készüléket lezárja az apple és hasonlók. Most android használó vagyok és szeretnék egy kicsit az IOS-ba is belemerülni. Az androidon viszonylag mindent tudok(rom-ok cserélése, root stb...) de az IOS-al nem igazán volt dolgom :)
2012. jan. 7. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:

hát a jail break annyit takar hogy ingyen tudod letölteni a cuccokat DE elszáll a gari és egy ájpad 3-at nemhiszem hogy fillérekért csinálnak meg!

nagyjából ennyi

2012. jan. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki megengedheti magának hogy vagyen egy iPadet akkor hogy nem engedhet meg megának néhány pár száz forintos appokat? Na mindegy... :)

Egyébként a gari nem száll el, restore után a készülék vissza áll gyári alapállaptba mintha csak akkor vetted volna ki a dobozból.

Ha viszont olyan probléma adódik hogy szerviz előtt nem tudsz restore-t tolni akkor az szívós. :)

2012. jan. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor tisztázzuk: A JAILBREAK NEM ILLEGÁLIS, SŐT! Nekem behalt az iPod touch-om, elvittem az Apple boltba, egy másikra kicserélték (garis volt), átmentettek rá mindent, és ki is jailbreak-elték.


A jailbreakkel felszabadul nagyon sok átalakítási lehetőség magához a rendszerhez, ez nem illegális. Fizetős appok letöltése persze az, azokat nem is kaptam vissza én sem.


iPad3-hoz még egy jó darabig nem lesz jailbreak, mivel senki nem tudja milyen szimbiózison fut a RAM-mal az iOS, és hogy a procinak mik az adatai. A 4S jailbreak is 3 hónapba telt! Persze ha A5-ös proci lesz benne, akkor elvileg azonnal törhető, de ezt erősen kétlem.

2012. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Apple boltban jailbreakeltek neked. Ez jó :D
2012. márc. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kijött az iPad3, A5X-es négymagos processzorral, tehát még egy jó darabig nem lesz rá break.
2012. márc. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
iPad 3? Ha jól tudom olyan nem létezik.
2012. márc. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ja és a proci se négymagos. Boci :)


"Dual-core Apple A5X custom-designed, high-performance, low-power system-on-a-chip with quad-core graphics"

2012. márc. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jó dolog kötözködni, tudom.


Tudom, hogy a hivatalos neve simán "iPad", csak hülyén hangzik ezt így leírni, mert már van iPad a piacon.


Tény, a procit elírtam, kétmagos, csak 4 magos a grafikus gyorsítója.

2012. márc. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!