Belefolyt egy kis tea a laptopomba! (lent)?

Figyelt kérdés
Ráfolyt a touchpadra és az alatta lévő gombokra és egy kicsi a gombokra is. Nem érzékeltem sehol változást, vártam míg megszárad. Most érzem hogy a touchpad alatti bal (egér)gomb kicsit ragad belülről. Mit csináljak hogy magamtól is ki birjam takaritani. Nem annyira sok folyt ám bele! De a cukortól kicsit ragad. Segitsetek légyszi. Mit csinálnátok? (van egerem de ebből nem lehet vagy baj?)
2012. jan. 8. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer feketekóla folyt a teljes billentyűzetbe a laptopomon, egy másik alkalommal pedig kristálycukor. Mindkétszer úgy összeragadt benne minden, hogy szerviz lett a vége, szétszedték, kitakarították, azóta semmi baja, ennek már több éve.
2012. jan. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!