Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Letöltött filmek (DTS 3D-sek)...

Letöltött filmek (DTS 3D-sek) miért akadoznak, mikor megpróbálom lejátszani a gépen? Lagolnak, mint a játékok egy régi gépen

Figyelt kérdés

Ilyen szinten laggol a film:


http://www.youtube.com/watch?v=HCvwdVNu0AA


Csak nem folyamatosan, hanem megy és egyszercsak egy 5-10másodperig ilyen, utána megin jó lesz.A film a szar, vagy a gép nem bírja?

Ha ez lehetséges, akkor megírom szívesen a konfigurációt, vagy ami kell.


2012. jan. 8. 18:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Milyen konfig, milyen felbontású a film?
2012. jan. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Pl. az Avatar(ez akad a legjobban, de szinte mindegyik másik):


1920x1080

2:41:41

24fps

.mkv

H264 (ez nem tudom, hogy mi, ezt írta a formátumhoz)

23,8 GB



A gép:


Processzorok:

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 5600+

AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 5600+

Számítógép:

ACPI x64-based PC

Videókártyák:

ATI Radeon HD 3870


(nem tudom mi kell még, én ezeket gondoltam fontosnak kiírni)


És még annyi(nem tudom befolyásolja-e), hogy a filmek egy külső HDD-n vannak.A HDD 150GB-s ebből 33 szabad.USB-vel van a PC-hez kötve.


A TV még nincs meg, valamelyik LG Cinema 3D TV lesz majd(ami passzív), ezért nem tudom kipróbálni, hogy TV-n akad-e(de remélem, hogy a géppel van a baj).A TV-hez is ez a HDD lenne kötve, és erről menne a film.


Ja és még azt vettem észre, hogy inkább ott szokott a

kadni, ahol "felgyorsulnak az események" akciójelenteknél, amikor csak mászkálnak az erdőben akkor nincs semmi.(de ezt lehet, hogy csak én látom így)

2012. jan. 8. 19:02
 3/17 A kérdező kommentje:
Ha valami kell még, írjatok.
2012. jan. 8. 19:03
 4/17 anonim ***** válasza:
Próbáld meg átmásolni a belső vinyóra. Ha úgy is akad, akkor a gép gyenge. De szerintem az USB átviteli sebessége kevés hozzá.
2012. jan. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Még egyszer belenéztem, és most is úgy tünt, hogy a mozgalmasabb jeleneteknél van gond.Néha kicsit pixelesedik is.A hang megy tovább és közbe még mindig ugyanazt a képkockát látom, amit 1 másodperce.Pl. zuhan a csávó a víz felé, nekiverődik a sziklának, ugyanezt látom még 0,5-1mp múlva is (csak közbe egy kicsit így pixelesedik a kép eggyik része), de közbe már hallom a csobbanást.

De tényleg teljesen olyan, mint a játékoknál.

2012. jan. 8. 19:10
 6/17 A kérdező kommentje:

VLC-vel játszom le amúgy.

Na akkor kipróbálom, hogy átmásolom.Csak előbb megsétáltatom a kutyámat :)

2012. jan. 8. 19:12
 7/17 A kérdező kommentje:
Átmásoltam.Hát, csökkent az akazodás, de nem sokkal lett jobb. A géppel van a baj?
2012. jan. 8. 19:49
 8/17 anonim válasza:
a géped gyenge a 1080p HD-s videókhoz. egy újabb videó kártya szerintem megoldaná.
2012. jan. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi.Én nem a gépen akarnám nézni hanem TV-n.Az LG Cinema 3D TV-k elbírnak egy ilyen filmet úgy, hogy USB-n rádugom a HDD-t?Vagy akkor azon is akadozni fog?

Azért kérdezem, mert ha azon is akad, akkor nem vezsek 3D TV-t, mert úgy se tudok rajta letöltöttet nézni.Vagy akor annak nem okoz gondot?

2012. jan. 9. 16:35
 10/17 anonim válasza:
én nem nagyon értek a 3D s dolgokhoz. DE ha azon is akad akkor az usb-s HDD nek az olvasási/írási sebessége kicsi. Ha veszel jobbat (nem tudom hogy ami neked van az menyire jó) akkor jó lesz szerintem.
2012. jan. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!