Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan Birom feltelepíteni a...

Hogyan Birom feltelepíteni a Gta IV-t? Hogyan kell azt a SERIAL kódot meg a unlock code-t regisztrálni, csak nekem nem megy?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 23:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy ebben az esetben szerintem tényleg gáz van, mert amikor hivatalos patchet szedtem le nekem akkor kérte ezeket, de a razoros patcheknél semmi ilyesmit nem kért. A megoldás szerintem az lenne, (tudom hogy nagyon szarul hangzik) de az egész játékot újra le kéne szedned, úgy hogy egy olyan verziót szedj le, aminek az egyik ISO-jában található egy alap RAZOR-ös crack is, mert az garantáltan nem fog kérni telepítéskor semmilyen kódot. Aztán utána ERŐSEN ajánlott hogy mind a 7 patchet is leszedd a játékhoz, és egymásután feltedd őket, de az is nagyon fontos hogy a patchek is razor-ösek legyenek, és a 7-es patch-hez külön crack kell. Lehet hogy ez így roszul hangzik, de hidd el, szerintem csak így fog menni (+ patchek nélkül tele lesz bug-okkal és grafikai hiányosságokkal)
2012. jan. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!