Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért kékül be a képernyő?

Miért kékül be a képernyő?

Figyelt kérdés

A PC-met HDMI kábelen keresztül rákötöm a TV-re és a TV képe időszakosan kékre vált. Olyan mintha vki egy kék fóliát húzna rá és azon keresztül kéne nézni. Ez tart néhány percig, majd ismét minden helyre áll és ez időről időre megismétlődik. Miért történhet és mi a megoldás?


Köszi



2012. jan. 9. 06:29
 1/2 Ricky B válasza:

Próbáld meg egy másik HDMI kábellel, valami komolyabbal. Nekem XBOX problémázott hasonlóan (nagy felbontásnál zöld pöttyök jelentek meg és villogott a kép) de egy új márkásabb HDMI kábel megoldotta a problémát. Furcsa, de így van.

Ha mégsem oldódna meg, akkor videokártya driver frissítést javaslok ha van rá mód. Ha nincs akkor a TV a gyenge...

2012. jan. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

érdekes ötlet, megpróbálom, majd jelzem mi lett a vége...


ha nem a kábel a gond akkor a tv-ben mi gyenge? mire kell odafigyelni mikor vásárol az ember. elvileg ez egy egész jó tv. sony, full HD, 1080p. sztem nem szabadna hogy gond legyen vele. a videókártya zsír új, gyári driverrel, pont emiatt vettem. a kábel viszont tényleg a legolcsóbb, gondoltam kábel az kábel...


kössz szépen

2012. jan. 11. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!