Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » T-Home tv-nél az egyik beltéri...

T-Home tv-nél az egyik beltéri időnként kikapcsol, hol lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Két leállás van, a díjat fizetem rendszeresen, jól van összerakva, mégis kikapcsol időnként, ill kiírja, hogy "kérem várjon". Egy-két filmnél v a híradóban pont a lényegről v a poénról maradok le. Persze nem ez a legnagyobb problémám, hanem kihez forduljak, Meg tudom oldani, v szerelő kell? Van, hogy két napig semmi gond, de volt már, hogy fél órán belül 3-szor is ezt csinálta.
2012. jan. 9. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ip tv?
2012. jan. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre találták ki 1412-t
2012. jan. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekünk is ez a gondunk,jelentsd be és kicserélik a modemet.
2012. jan. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért ez érdekes. Nekünk is ilyen TV-nk van, és vannak napok, amikor az egyik beltéri kezelője bezavar a másik beltérinek, és váltja is a csatornákat, vagy kikapcsol. Máskor meg hetekig nyugi van. Csak azt nem tudom, hogy a kezelők keverednek, vagy a routernél akadhatnak össze. Tegnap épp itt volt a szerelő, említettem is neki, de megmutatni nem tudtam, mert épp a működő állapotában voltak.
2012. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!