Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnatok ondani jo strategiai...

Tudnatok ondani jo strategiai jatekokat?

Figyelt kérdés
Olyan jo kis jatekokra gondolok mint a Desperados(az elso resze masodik mar nem annyira jott be),Commandos(bar annal vert izzadtam mig mrglett) vagy a Robin Hood-The Legend of Sherwood amit nem reg talaltam es nagyon tetszett.
2012. jan. 9. 12:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja nagyon ne legyenek hatalmasak nem akarom lesujtani a laptopom.4gb ram,i3 2,4Ghrzes prociintel hd vidikartya(1300Mb)
2012. jan. 9. 12:09
 2/3 sick válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=Onik-BD92Ow elég régi játék, és csak ezt tudom ajánlani mivel már 6 éve nem játszom stratégiai játékokat egyébként pedig beírod youtube-ra, hogy top 10 strategy games pc :D
2012. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sick válasza:
igaz a 6 év túlzás mert 2008-as game asszem de mind1 xD
2012. jan. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!