Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fényképezőgépet ajánlan...

Milyen fényképezőgépet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Na szóval hamarosan kapni fogok egy fényképezőt,denem tudom hogy mi lenne a megfelelő...

Kinézetre valami ilyesmire gondoltam: [link]

de az ilyen megapixeleket meg ilyesmiket nem tudom.:|

Szóval valami kis frappáns,egyszerű de mégis nagyszerű gép kellene.:DDElőre is köszi!!:)

13/L


2012. jan. 9. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért Nikon-t vagy Canon-t is kapsz. Annak tudatában írom, hogy mindhárom gépem van de az Olympust nem ajánlom. Most nem térnék ki a részletekre...
2012. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!!akkor ezt a fajtát ne.

Esetleg ha nem nagy fáradtság tudnál nekem olyat küldeni aminek elfogadható az ára is,meg szép képet is csinál?:)

2012. jan. 9. 15:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is csak ismételni akarom az előttem szólót. Canon, vagy Nikon-t. Panasonic-ot se! Leginkább Canon után keresgélj abban az árkategóriában, amit szántál rá...
2012. jan. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi neked is.: )

Megmondom őszintén nem is tudom mennyit akarok rá szánni(vagyis inkább anyáék mennyit szánnak rá.:DD).

2012. jan. 9. 15:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Az 1-es vagyok. Örülök, hogy más is hasonlót ajánl.

A kis gépem nekem is Canon, szerintem az a legjobb választás. 3 collos kijelzővel.

Véleményem szerint 20-30ezer között válassz. Drágábbat a korod miatt sem és a másik: akkora fejlődés van, 3-4 év múlva ócskának érzed a mai csúcsgépet.

Régebben 1-2 gép kiszolgált egy életre...

2012. jan. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ismét az 1-es.


Canon PowerShot A2200

[link]


Kompakt, megfelelő méretű, tudásban a színvonal felett. Szép és éles képeket csinál.


Igaz, hogy a Canon PowerShot A1200 - 2ezerrel olcsóbb de elemmel működik.

Az A 2200-nak viszont saját tölhető akkuja van töltővel. És ez nagy előny.

2012. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mégegyszer köszi!!

Sokat segítettél...:)Szerintem lehet hogy ez a masina lesz.az ár is megfelel....:))

2012. jan. 10. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!