Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kindle Touch vagy Pocketbook...

Kindle Touch vagy Pocketbook iq 701 e-book olvasó?

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye a két e-book olvasóról? Szeretnék venni egyet, de sajnos nem tudom eldönteni, hogy melyiket. Ha amazon.com-ról rendelek, akkor 99 dollár az olvasó a kindle, akkor még milyen költségek vannak és azok kb. mennyibe kerülnek?
2012. jan. 9. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Tisztázzunk valamit. E-Könyv az, amiben E-Tinta van. A Pocketbook általad említett darabja egy tablet, ami játékra, böngészésre, képnézegetésre sokkal jobb, mint a Kindle (mivel ez utóbbi nem is nagyon tud ilyeneket), de hosszú távon olvasni róla egyszerűen fos. Fárasztja és erőlteti a szemet, abszolút nem könyv szerű élmény. Ráadásul hamar (fél nap alatt) le is merül. Ettől még neked kellhet ez, csak tudd, hogy mire számíts.
2012. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Valószínű, hogy kindle-t fogom választani. :) :)
2012. jan. 9. 21:05
 3/5 asmosys válasza:

Amazonról a Kindle 4: 109 dolcsi vételár +25 kezelés+vám +29 szállítás.

Touch-ot nem küldenek ide.


Viszont van ebay, ahol ennél kevesebbre jön ki a touch. :)

2012. jan. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, akartam is a napokban rendelni touch-ot, de nem tudtam, ráadásul tényleg sokba kerül már a többi díjjal együtt :( :(

Az ebay-t pedig mindenképp megnézem... köszönöm :):)

2012. jan. 13. 18:50
 5/5 Moone válasza:

A legelső, hogy a frissítését csak részben oldották meg. Hiányos a magyar nyelvezete, nem is lesz csak 2.1.2 -nél magasabb változat. Mivel android tudsz rajta netezni. Semmi extra, de ne is várjunk ennyi pénzért jobbat. Sajnos nem találtam megfelelő root engedélyezést, bár ez itt működne elvileg...

[link]

Az akkumlátor egész jól teljesít, ha nem netezel ....

Egyébbként nincs hibája.

2013. márc. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!