Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy tudom csatlakoztatni a...

Hogy tudom csatlakoztatni a sz. Gépemet a Smart TV-hez, mert kiírja a TV h xy PC (gondolom a LAN kábel miatt, de nem nyitja meg? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

sziasztok!

Vettünk egy Samsung smart TV-t és LAN kábellel összecsatlakoztattuk a routerrel h legyen a TV n internet. most néztem hogy kiírja (ha megnyomom a source gombot) a listán h xy PC Hálózat (a gépem neve),de ha rámegyek akkor azt írja ki h: Nem sikerült a hozzáférés az ezközhöz!

és amúgy lehet váltani h kép,videó,zene.

Nagyon megköszönném ha valaki elmagyarázná mit csináljak h megtudjam nézni a TV-n a gépem tartalmát! :)


2012. jan. 9. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Oszd meg a gépeden a mappákat.
2012. jan. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ! :) nemnagyon tudom h ogy kell de utánanézek :)
2012. jan. 9. 17:46
 3/7 A kérdező kommentje:
Megtaláltam hogy kell mégegyszer köszi :)
2012. jan. 9. 17:48
 4/7 A kérdező kommentje:
Megcsináltam,megosztottam minden,de ugyanazt írja ki :S
2012. jan. 9. 17:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Működik :DDD csak engedélyezni kellett a TV-t :D
2012. jan. 9. 18:33
 6/7 anonim válasza:
Sziasztok. Letudnátok írni, hogy hogyan kell megosztani és engedélyezni?
2013. aug. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia! a Samsung Allshare programmal lehet megosztani a gépen levő fájlokat a TV-vel :)
2013. szept. 16. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!