Full HD TV nem játszik le egyes MKV fájlokat! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Próbáltam szétvágni, hátha a nagy mérettel van a baj, de nem, úgy se akarja. Pentdriveról játszom le az összeset.

Mi lehet a baja? Mit lehet vele csinálni?


2012. jan. 9. 22:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Full HD TV nem játszik le egyes MKV fájlokat!"


Ebből számomra az jön le, hogy TÁMOGATJA az MKV-t.

Ha a tv fullhd, és támogatja az MKV-t, akkor ebből a párosból én "egyszerű" azt a következtetést vonom le, hogy le kell tudni játszania. A samsung nem hülye. Nem "támogatja", ha a hardver gagyi. :)


Idézek a 220volt.hu tesztcikkéből:


"A sok extrával telepakolt Full-Hd-s alaptévé. Minden van benn, még USB-ről is játszik le mkv-s HD-filmeket (persze feliratot nem tesz rá, meg a DTS-el sem lesz kibékülve, de lejátsza)."


[link]

2012. jan. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A probléma sztem itt lehet:


"Mivel a DTS hangsávot nem tudja a készülék lejátszani, ezért azt el kell távolítani és az AC3 hangsávot meghagyni MKV Toolnix segítségével."

2012. jan. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
2012. jan. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Papíron támogatja az mkv-t, de a fos médialejátszó, ami a tv-be van építve nem boldogul vele :) Ezt olyan nehéz megérteni? A pendrive képességeiről szó sem volt és köze sincs az egészhez...
2012. jan. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túl magas az mkv videó bitrátája.Az én asztali dvd-m max 192Kbps-os mp3-at játszik le hiába ismeri fel pl.a 320kbps-os mp3-at nem indul el.Az mkv-nál is különböző "sűrűségű" videók vannak.Lehet hogy a túl magas bitrátás filmek nem indulnak csak el.
2012. jan. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

8:19-es vagyok.

"(persze feliratot nem tesz rá, meg a DTS-el sem lesz kibékülve, de lejátsza)."

Na, itt a kutya elásva. Lejátszik egy kis sűrűségű, alap MKV-t, de nehogy már felvegye a versenyt a Blu Ray, vagy márkás méfialejátszókkal, nem véletlenül kell még ezeknél is a filmearevel játszadozni, hogy a lehető legtöbbet lejátsza. Egy gyenge alap f@st tesznek bele, csahogy lehessen mondani hogy van benne.

2012. jan. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Azért ez a mostani modellekre már nem igaz.

Nekem a D6100-am mindent lejátszik a beépített médiaplayer-el.

Nem volt még olyan mkv amit ne vitt volna.

2012. jan. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én azért találtam. (killa.sampla.x264.mkv)
2012. ápr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!