Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretném összekötni az Asus...

Kendrah kérdése:

Szeretném összekötni az Asus laptopom egy kb tíz éves Samsung tv-vel, karokeznánk róla. Milyen kábelek kellenk hozzá? Plízhelpmíí:-)

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Khmm...

Asus mi és Samsung mi? Nem értettem tisztán.

2012. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Asus X50RL.a tv típusát nem tudom megmondani, de csak egy scart csatlakozó van rajta meg három színes kimenet az oldalán:-) kaptunk ma két kábelt hozzá,az egyikkel a hangot vittük volna át a másikkal a képet, csak mikor haza értünk kiderült,h a tvn nincs olyan kimenet amit asszem vga-nak hívnak:-)
2012. jan. 10. 20:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Sima kábelezéssel nem fogod tudni megoldani. Aktív eszköz kell hozzá, vagyis egy konverter. Például ilyen:

[link]

2012. jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tehát veszek egy ilyen konvertert...ezen kívül kell még valamilyen kábel? vettem egy karaoke mikrofont, de igazából azzal is bajban vagyok:-) mit kell hova dugnom hogyan,h használni is tudjam? :-) kösz az eddigi segítséget!
2012. jan. 10. 21:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Elvileg adják hozzá a kábeleket, meg a leírást is, de a biztonság kedvéért kérdezz rá, mielőtt megveszed (telefonon, e-mail-ben).
2012. jan. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
őőő... az a baj, h nem lesz már időm rendelni, m péntekre kell:-) szóval szerintem Media markt lesz a vége...:-) dánkesőn még egyszer!
2012. jan. 10. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!