Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » TV vásárlása előtt állok,...

TV vásárlása előtt állok, elsősorban konzolhoz használnám! Tudnátok nekem ajánlani pár típust?

Figyelt kérdés
Én most per pill az LG LW sorozatra gondoltam, mert azért szeretném 3d ben is élvezni a képet. Csak nem tudom hogy ezeknek mekkora az inputlagja. A TV-k amikre gondoltam LW5500 vagy LW570s talán még LW650s.
2012. jan. 11. 14:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha valakinek van ezekkel a szériákkal kapcsolatos tapasztalata azokat nagyon megköszönném.
2012. jan. 11. 14:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Amiket felsoroltál szinte tökéletesen megegyeznek.Hardware-ben teljesen,szolgáltatásban némi különbségekkel - tudtommal a szám végén az 's' a műholdas tunerre utal . Az pozitiv,hogy LED-ben gondolkodsz-bár a plazma talán szebb,viszont főleg konzol esetében a sok "nem mozgó" képpont képes a beégésére
2012. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Szerintem is az LW5500 és a LW570S Hardverileg nem sok különbség van, csak sajnos nem voltam benne bizonyos, ugyanis az 570s ről nem találtam tesztet. Elméletileg az LW5500 asnak a válaszideje 2,4 ms viszont 31 ms az inputlagja, az LW650snek 2 ms a válaszideje, de az inputlagja valamennyivel nagyobb. Nem tudom hogy ezek mennyire zavaróak konzolhasználata közben, ugyanis nincsen viszonyítási alapom. Ha erre valaki tudna választ adni és tapasztalatokat leírni, azt nagyon megköszönném!!!

2012. jan. 11. 19:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 42lw5590-es van (ugyanaz mint az 5500 ,csak ebben alapban engedélyezve van a felvétel és a timeshift) . Plazma utána valami mást vártam,de egyszerüen nem veszek észre különbségeket a mozgások alkalmával sem (egyedül a fekete szine kifogásolható) . Van egy beépitett Truemotion effekt,ami képes összemosni a gyors mozgásokat ugy,hogy az esetleges késlekedéseket kiköszöböli ,de igy is természetes mozgoképet kapsz. Konzollal nem probáltam,mivel nincs ilyenem,de a mindennapi használatra teljesen hibátlan,nem bántam meg,hogy megvettem
2012. jan. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!