Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A fiam valamit megnyomott a...

A fiam valamit megnyomott a laptopon, és most nem látszik alul az idö a kinyitott ablak neve, stb. CSak ha megnyomom alul a 3. gombot. (hasonló mint a windows jel. Karikában egy zászlóféle) Hogy lehetne visszaállítani?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit kellene megnyomni,hogy az alsó sor ismét látható lenne állandóan.Ìgy csak akkor látom az idöt ha azt a gombot alul megnyomjuk.Eddíg pedig állandóan látszódott.

Tudom ez most zavaros lett de nem tudom másként leírni.....


2012. jan. 11. 19:40
 1/2 anonim válasza:
Nem biztos de lehet hogy a vezérlőpultban visszalehet állítani. Megnyitja a vezérlőpultot, és ott a tálca és start menü tulajdonságait, majd ott a tálca automatikus elrejtését ha be van kapcsolva, akkor kapcsolja ki. Legalábbis windows 7nél így van de nem hinném hogy az xp-nél máshogy lenne. Remélem sikerült segítenem! :)
2012. jan. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dominik.ballo válasza:
Nyomd meg azt a gombot amiről beszéltél, (egyébként az a windows gomb) és mikor látszik a tálca, (amin vannak az ikonok meg az óra), jobb egérgombal katints rá ott ahol üres és a megjelenő menüben válaszd ki hogy beállítások, vagy tálca beállítása, akkor ugyanoda kerülsz mint ahogyan az előző kommentelő írta de ez biztos hogy benne van az xp-ben is, és ott ha be van jelölve a tálca automatikus elrejtése akkor aktiváld ki.
2013. okt. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!