Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudnék néhány haveromma...

Electronicperson kérdése:

Hogyan tudnék néhány haverommal multiplayerben közösen minecraftozni?

Figyelt kérdés
Néztem egy videót mindent úgy csináltam ahogy mondja, letöltöttem a minecraft server exe-t meg a hamachit ott megcsináltam a csoportot vagy mit, meg elindítottam a minecraft szervert, a server fileban a online módot átírtam false-ra és lefuttattam a server exe-t meg a hamchi-t egyszerre, az a baj ,hogy nem tudok kapcsolódni a saját szerveremhez, mert azt írja ki ,hogy: Disconnecting /5.46.102.242:50998: Took too long to log in ugyanezt maga a minecraft. A tűzfal ki van kapcsolva.
2012. jan. 12. 19:06
 1/1 _GENTLEMAN_ válasza:

Hogyha csak ti akartok a barataiddal akkor a sajat szerver a megoldas...

Probaljatok megoldani a problemat keress ra a neten a hibara es h mit kell ilyenkor tenni biztos h talalsz ra valamifele megoldast.

Ha pedig mindegy h rajtatok kivul mas is van fennt akkor meg egyszeruen menjetek fel mindannyian egy szerverre es keressetek meg egymast.

Ennyi az egesz.

2014. júl. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!