Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek mit kérjek a 14....

Szerintetek mit kérjek a 14. szülinapomra?

Figyelt kérdés
Egy netbookot szerettem volna, mert az otthoni számítógépet ritkán használhatom mert a tesóm folyton ott van, de apukám szerint drága. Tudtok valamit ajánlani, ami olyasmi, mint a netbook csak olcsóbb?
2012. jan. 13. 11:42
 1/7 anonim válasza:
Valamilyen olcsóbb tablet.
2012. jan. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
használt netbook
2012. jan. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudják megvenni se haragudj rájuk, mert egy használt is veri a 100 ezret. Manapság ha az ember nem lop, csal és hazudik hanem becsületesen huzza az igát örül, ha a mindennapi betevőt elő tudja teremteni a családjának.Én is szülő vagyok és tudom, hogy ez egy ilyen korú gyereknek amit írtam hegyi beszéd. De hidd el mi szülők jobban szenvedünk ha nem tudjuk előteremteni az anyagiakat, mint ti, akik azt látjátok, hogy smucigok a szülők. Ezt nem rólad írom. Minden esetre ha nem jön be a vágyad se haragudj rájuk.
2012. jan. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérj egy tábla csokit. Ne várd el, hogy anyagi csődbe kerüljenek a szüleid. Hidd el, az neked sem lesz jó.
2012. jan. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt én is így gondolom, de már nagyon idegesít, hogy csak akkor jutok a géphez, ha beteg vagyok.
2012. jan. 13. 12:28
 6/7 anonim ***** válasza:

"mert az otthoni számítógépet ritkán használhatom mert a tesóm folyton ott van, de apukám szerint drága."

De hát 10-20 ezerért remekül működő használt pc-t kapsz. Az, aminek az értéke szinte semmi, az is még simán használható netre, ofiszra. Ezt most olyan pc-ről írom, amiért szó szerint egy rohadt fillért se adna senki se...

2012. jan. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. jan. 13. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!