Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Akinek van, vagy próbát már...

Akinek van, vagy próbát már LG Cinema 3D TV-je (meg esetleg X360-a is) Az mindenképp olvassa tovább a kérdést! Milyen X360-nál a 2D-3D konverzió Lg Cinema 3D TV-n? Mert valahol szidják, máshol meg dicsőítik.

Figyelt kérdés

Itt pl dicsérik:


[link]


De itt, gyk-n, meg sokan szidják.


Akkor milyen?

Azok válaszoljanak, akik már láttak Xbox 360-nas játékot Cinema 3D TV által átkonvertálva.


2012. jan. 14. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A kérdésre csak most bukkantam rá, azért nem írtam előbb!

Én már láttam átkonvertálva xbox 360-at cinema 3D-s tv-n. Pontosabban bevittem a gépemet a boltba és leteszteltük. Őszintén megmondva kicsit csalódtam benne, mert azt hittem hogy a 3D hatás jobban érvényesül, de lekell szögeznem amilyen játékokkal kipróbáltuk azok nem támogatták a 3d-t, ugyanis olvastam hogy boxra is van már pár játék ami igen. Nah de a lényeg, szerintem a ps3 biztosan jobban kihasználja a tv adta lehetőségeit, mint a box amit csak átkonvertál a tv!

2012. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyen játékokot próbáltál?
2012. jan. 16. 20:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Pl: Cod4, Mafia2, Mortal Kombat9. Ezeket próbáltuk, próbálgattuk. De legjobban a MK9 nél lehetett érezni a 3d hatást, a többinél alig észrevehető. Viszont rájátszhat az is hogy egy eladó szaküzletbe másabbak a fényviszonyok, ami lehet hogy rontotta a 3d hatást. Nekem ezek voltak az észrevételeim.
2012. jan. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!