Xbox 360 kinect kérdések?

Figyelt kérdés

Sziasztok felmerült bennem pár kérdés a kinecttel kapcsolatban.

1.Ha flashelt a gépem,fognak a másolt Kinectes játékok működni?

2.Mennyibe kerül egy kinect? Megéri?

3.Kb. mennyi helyre van szükség,hogy normálisan tudjak vele játszani?

4. 1.9-es flash van a gépemen,vannak erre jó kinectes játékok,vagy érdemes lenne újra flashelni (ha,jól tudom 2011 szeptember után jött valami 13-as wave,amik már nem működnek ezzel)


2012. jan. 15. 12:34
 1/7 anonim válasza:

1:Igen

2:30-34ezerig

3:4giga bőven elég

4:vannak azon még jó játékok szerintem még hagyhatod de a te döntésed

2012. jan. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi,a választ.

Még egy kérdés,hogy ha most veszek egy kinectet rögtön tudom csatlakoztatni,és játszani vele,vagy még valami szükségeltetik hozzá?


A helyet pedig úgy értettem,hogy a szobában. Milyen távolságra kell állnom a szenzortól? :)

2012. jan. 15. 13:03
 3/7 anonim válasza:
én ugy tudom hogy rögtön tudod csatlakoztatni és játszani is.A szenzortól kb.2m-re kell állni.
2012. jan. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kapsz hozzá egy lemezt amin (vagyis nálunk úgy volt) volt egy adventures játék és arról frissített valamit
2012. jan. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A frissítés (ha beteszed a lemezt) nem törli a flashet?

Előző válaszoló.

2012. jan. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,erre én is kíváncsi lennék.
2012. jan. 15. 23:24
 7/7 anonim ***** válasza:
nem! én is ettől féltem nekem is falshelt gépem van de nem csinál neki semmit szóval nyugodtan lehet frissíteni (annélkül nem is működik aszem a kinect)
2012. jan. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!