Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Playstation 3 miért nem enged...

Playstation 3 miért nem enged fel a PlaystationStore-ba?

Figyelt kérdés
3-4 napja vettem egy új PS3 320GB Slim gépet és van hozzá két játékom az Uncharted 3 és a NFS Hot Pursuit.Nem enged multizni mert azt írja ki (angolul) hogy az én országomban (Magyarország) nem érhető el ez a funkció.Ugyanezt írja ki ha fel akarok menni a Playstation Store-ba.Egyszóval nem tudok multizni online (kapcsolódva vagyok a net-hez) és nem enged fel a Playstation Store-ba se.Valami ötlet hogy miért lehet ez??
2012. jan. 15. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Csinálj egy új user-t, és ne Magyarországot (a mi kis országunkban ez nem elérhető) hanem Angliát, Japánt, vagy Amerikát jelöld be lakhelyül, én UK-t ajánlom.
2012. jan. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Playstation vagy PlaystationStore Usert csináljak?


Mert a Playstation user nem kérdezi meg hogy hol lakok csak időt,beállítások stb...A PlaystationStore felhasználónál kérdezni meg hogy hol lakok de ott már csináltam egyet ahol Magyarország van beállítva és nem tudom átállítani,újat csinálni meg nem tudok.

2012. jan. 15. 14:54
 3/10 anonim ***** válasza:

Tudsz újat csinálni, csak kell hozzá új felhasználó a PS-en.


Tehát csinálj egy új PS felhasználót, ahol csinálsz egy új PSN felhasználót, és UK vagy US store-ra regisztrálsz (JP is jó, de gondolom nem beszélsz japánul).

US Store meg jobb, mint az UK

2012. jan. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csinálj egy új user-t és utána csinálj egy új network-öt.
2012. jan. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Thank You megpróbálom,ha nem jó akkor majd írok és kszi a segítséget
2012. jan. 15. 15:30
 6/10 anonim ***** válasza:

Hail!


Csinálj új accountot ezzel a címmel: UK London Baker street 7 Az én osztályomban 5-en így csináltuk... működni fog

2012. jan. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Technomanta79 válasza:
Sziasztok! arra esetleg ötlet, hogy hogyan vásároljak a PS -storeből? mert ugya UK cimmel, magyar credit carddal nem enged... :@
2012. jan. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Valóban jobb az USA Store, de viszont a játékok régiófüggőek. Úgy értem, ha megveszel egy játékot, ami EU-s szoftver, és ahhoz később a Store-ról akarsz DLC letölteni, akkor csak úgy fog működni, ha az EU-s játékhoz, az EU-s Store-ról szeded le a DLC-t!


Tehát a lényeg, hogy mindenképpen először is EU-s regisztrációt csinálj, mert a szoftvereid gondolom EU-sak lesznek, és akkor egyszerűen le tudod szedni a DLC-ket, ha van rá kedved vagy pénzed!


A trófearendszer miatt is érdemes, az EU-s reg. Válasz olyan reget, amelyik EU-s nyelvet jól beszéled. Ha angolul tudsz, akkor UK értelemszerűen.


Az USÁ-ra is regisztrálhatsz, a plusz tartalmak miatt, de elsősorban az EU-s legyen a primer. Az EU-s profilodon játsz, a trófeák miatt!

2012. jan. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerbusz!


Ha a bankkártyára gondolsz, akkor azt tényleg nem engedi, mármint a magyar bankkártyákat! Régebben én is Visa-val vásároltam. Mióta volt a PSN leállás a szabályok változtak és szigorodtak.


Ma már nem fogsz tudni, semmilyen magyar bankkártyával vásárolni.


Ezért úgynevezett feltöltőkártyával tudsz vásárolni.


Például:

[link]


Vagy:

[link]


Inkább az elsőt válaszd, mert az olcsóbb. Én már többször is használtam, és korrekt!


Nyilván, ha UK-s a Storeod, akkor fontot vásárolsz, kérsz, ha USAáról akarsz venni akkor dollár, ha más US-régió, akkor eurót választasz!

2012. jan. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Talán márciusban lesz már magyar store is
2012. febr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!