Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fotózással hol lehet pénzt...

Fotózással hol lehet pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Van pár természetfotóm, amik szerintem elég jól sikerültek. Esetleg van olyan oldal ahova ha feltöltöm, adnak érte pénzt?
2012. jan. 15. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
talán(!) valamelyik stockfotós oldalon. De túl sok reményt ne fűzz hozzá, amatőrként gyakorlatilag lehetetlen fotózással pénzt keresni.
2012. jan. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát de valahogy el kell kezdeni...
2012. jan. 15. 14:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy tudod elkezdeni, hogy felteszed ingyen és hagyod, hagy szeressék meg az emberek a stílusodat!


Ha ez megvan és keresni fogják, akkor jöhet a pénzes része, de addig még sok-sok idő fog eltelni és egyáltalán nem biztos, hogy összejön.

2012. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát elég összetett a kezdés. Ha nincs hivatalos fotós végzettséged nem alkalmaznak jó részt sehol se. DE! Én is tervezek egy hasonló dolgot, mert nem rég ruháztam be egy dSLR gépre. Én valahogy úgy terveztem el, hogy valahogy bejutok helyi futball mérkőzésekre (fotósként, mellénnyel, hivatalosan:) és ott csinálok képeket, amiket egy weboldalon közlök. A weboldal látogatottsága idővel növekszik majd, elhelyezek rajta Google AdSense (olvass utána, egyszerű dolog és bevált) hirdetéseket, majd idővel hátha jönnek nagyobb kaliberű hirdetések, konkrét cégektől.
2012. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"amik szerintem elég jól sikerültek"

Hát ez az :) ha itt érdeklődsz a téma után, akkor gondolom ilyen virágmakrók meg hasonlók lehetnek.

Nézelődj pl. a fotozz.hu-n és láthatod az amatőrfotós színvonalat. Ami színvonal egyébként nagyon erős, mert mióta bárkinek elérhetőek a digi gépek, kiderült, hogy rengeteg nagyon jó fotós van. A profi term.fotós világ meg eszméletlenül erős és egyre több lesz az eszkimó :)

2012. jan. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Direktben nem, vagy csak elenyésző pénzt kaphatsz érte. Ha nem ez a munkád, azaz nem megrendelésre csináltad, akkor max pályázatokon van esélyed nagyobb honoráriumra.


Részben egyetértek azzal a válaszadóval, aki szerint egy saját honlapot vagy fotó blogot kell felfuttatni, majd később annak reklámbevételeiből és esetleges direkt megrendelésiből lehet valami.

2012. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!