Elodka kérdése:

HA veszek egy Guitar Hero gitár-t Xbox 360-ra, akkor az jó PC-re is vagy csak az Xbox-ra?

Figyelt kérdés
Mert úgy tudom a PS3-mas gitár jó a PC-re is.
2012. jan. 15. 18:10
 1/3 Gugu Gabor ***** válasza:
PS3 ról nem nyilatkozom viszont a boxos usb-s gitár az biztossan jó pc re. wirelessről nem nyilatkozom.
2012. jan. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) és usb-set hol lehet venni? a wirless az a vezeték nélküi, ugye? ÉS ha eireless-eset veszek akkor nem jár hozzá USB?
2012. jan. 15. 19:03
 3/3 Gugu Gabor ***** válasza:

Igen a wireless a vezeték nélüli (állítólag van valami adó vevő átalakító nem tudom mi amivel ez is jó PC-n de nekem nem volt kedvem még ezzel is variálni)

wirelesshez tudtommal nem jár usb mivel az ugye gyárilag megy minden nélkül a boxal.

konkrétan hirtelen nem találtam sehol ahol készleten is lenne de nekem ilyen van:

[link]

2012. jan. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!