Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kb. mennyibe fog kerülni az...

Kb. mennyibe fog kerülni az új XBOX (a legolcsóbb kiszerelés)? Ha kijön akkor a 360-ra már nem is adnak ki játékokat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 21:46
 1/9 A kérdező kommentje:

És a PS4?

Az Xbox kompatibilis lesz a Kinecttel?

2012. jan. 17. 21:47
 2/9 anonim ***** válasza:
az új xboxot még be sem jelentették honnan tudnánk mennyibe fog kerülni?
2012. jan. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Honnan a tökömből tudjuk mikor még hivatalosan be sincs jelentve hogy egyáltalán lesz-e...

Nem hogy még kiszerelés meg árak...

Kicsit olvasgassál ilyen témában ha érdekel az ilyesmi

2012. jan. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Gondolom k. annyi lesz, mint amennyi a 360 volt újonnan, a PS4 meg, minit a 3 kb.Én még várnék egy évet a megjelenés után, addigra azért "kibuknak" a hibák, meg lesznek tesztek, mélyebb tapasztalatok.

Gondolom, azalatt az 1 év alatt csökkennek az árak.


A SLim most 45k, akkor, az is kb. 50-60 lesz nem?

2012. jan. 18. 16:51
 5/9 anonim ***** válasza:
A másodikért bocsi azt nem tudom miért írta ki
2012. jan. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos hogy annyiba fog kerülni mint egy xbox 360 hogyha megnézed mennyibe került a 360 mikor kiadták az új még lehet drágább vagy olcsóbb is

Azt sem szabad figyelmen kívül hagynunk hogy a Microsoft 2 új xbox bejelentésére is készül az egyik Drágább kategóriába tartozik majd és a hírek szerint erősebb hardver lesz benne mint az olcsóbbakba

a SONY szerint a konzolojaik futási idejét kb 10 évre tervezik így könnyen lehet hogy az új konzolok csak valamikor 2016-ban kerülnek forgalomba így lehet hogy kicsit várhatnánk még ezzel

Minden esetre ezek csak pletykák de a Microsoft kijelentette hogy Nem készülnek idén új konzol bejelentésére így légy türelemmel idővel kiderül majd :)

2012. jan. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én nem várom.Sőt, nem akarok újat venni, amíg jó a régi is.Csak aggódtam, hogy elavult lesz.És akkor elkezdek gyűjteni rá.De akkor még van időm:) Huh!

És akkor ez hogy lesz, hogyha 2 féle lesz?Külön játékok lesznek rá?Vagy mi?Valami linket is küldhetek, nekem az is jó.Amúgy kösz!

2012. jan. 20. 17:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát ezt még nekem sem sikerült megértenihogy az erősebb hardver pontosan mit takar :D

Talán érzékeli a játék hogy neked melyik géped van és azon a grafikai beállításon futtatja a játékot :D mint mondjuk a pc-nél csak itt nem te állítgatod majd a grafikát hanem a konzol gondolom xD de lehet hogy kamu az egész

Minden esetre nagyon jó a 360 egyáltalán nem elavult úgyhogy még sokáig játszhatsz vele

És reméljük nem esik ismét abba a hibába a Microsoft hogy az új gép megjelenésekor egyből leállítja a 360 játékok forgalmazását Ebben példát vehetnének a SONY ról

2012. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Majd kiderül.Köszi a válaszokat.:)
2012. jan. 20. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!