Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung Galaxy S WiFi 5. 0 -...

Katoonene kérdése:

Samsung Galaxy S WiFi 5. 0 - kategóriájában jónak számít?

Figyelt kérdés

Üdv! Alapvetően érdeklődnék, jónak számít-e ez a termék ár-érték arányban mérve, illetve tudtok-e hasonló jót ajánlani jobb árért, vagy ezért az árért jobbat:


[link]


Alapvetően tapasztalatokra vagyok kíváncsi (akár hasonló tabletekből kiindulva is)


Amire használni szeretném: E-book olvasás, wifi, gps, zene, esetleg filmnézés.


A kérdésem, ez visz hd filmeket, vagy ahhoz gyenge?

Másik nagy kérdés, gps: külön kell rá a programot havonta fizetni, vagy egy bizonyos program feltétele után élőben tudom használni, akár egy rendes gps-t, vagy netkapcsolat kell hozzá, hogy működik egy ilyen tableten a gps, folyamatosan el tudok vele jutni Budapestről Szörénybe, vagy csak addig vezet, amíg wifit fog?


Ha már itt járunk, milyenek a tapasztalatok, ha olvasni akartok ezeken a gépeken? a5-ös lapot hány százalékosan tudja megjeleníteni, 80, 70?


Válaszokat köszi, remélem érthető, ha nem, majd beoltotok:)


2012. jan. 17. 22:17
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja, és ha nem ajánljátok ezt, akkor méretre mekkora gépet ajánlotok kellemes olvasgatáshoz? (ja, nem vagyok profi a témában)
2012. jan. 17. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!