Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tablet vagy laptop? Ha tablet...

Tablet vagy laptop? Ha tablet akkor milyet? (olcsóbb kategóriába)

Figyelt kérdés
Édesanyámnak akarnám venni valamelyiket. Internet, skypera, facebook, email, google, ilyenekre használná meg lehet képeket nézegetne rajta.
2012. jan. 18. 18:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, hogy még nem ért a számítógép használatához.
2012. jan. 18. 18:41
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor elég a tablet. Samsung Galaxy Tab, Asus Eee Pad, iPad, Motorola Xoom, Acer Iconia, Wayteq Xtab, Lenovo Thinkpad.
2012. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Általában a tableteken Androidos rendszer fut.
2012. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Nyúlós lónyál ***** válasza:
A tablet egy nagy tévedés, ahogy van. Értelmetlen, az okát sem értem, miért kellett ezt a szennyet kitalálni. Van okostelefon, van laptop, a kettő közé be akartak lőni valamit, amitől egy tál sz@r többet ér. Szóval valami olcsó laptop, azt legalább nem bánod meg!
2012. jan. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A tabletben miért sz@ar? Laptopom az van, de tabletet még nem igazán kezeltem. Sajnos nekem ennyi nem elég, hogy sz@r. Írjátok már le hogy miért ne azt.
2012. jan. 18. 19:06
 6/8 anonim ***** válasza:
A tablet végülis okostelefon nagy képernyővel, erősebb hardverrel, tovább bírja az akksija egy feltöltéssel, mint a netbook.
2012. jan. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Olvass tabletes tapasztalatokat. Egy laptop tudásának a felére sem képes. Instabil, kezelhetetlen, problémás szemét mind a Samsung-ot is beleértve. Egyedül az Apple tabletjét nem vágná falhoz az ember, azt legalább nem kínszenvedés kezelni. Viszont amint mondtam, a Tablet egy okostelefon, csak épp sokkal nagyobb, sokkal instabilabb és sokkal kiforratlanabb. Ez az évszázad egyik legnagyobb tévedése, KERÜLNI KELL!!!
2012. jan. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem Galaxy Tab-om volt, de az első nap megbantam, hogy megvettem. Valoban egy felnagyitott telefon az egesz, a Skype kamera sem ment rajta, hiaba voltak frissitesek. Sokszor magatol lefagyott, ujraindult es nem csinalta azt amit akartam. Minden program sokkal gagyibb rajta mint a pc-s verzio. Legnagyobb csalodasom volt, pedig sok elektronikai cikkem volt mar. NEM ajanlom senkinek a tab-ot!
2012. jan. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!