Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért szakadozik a kép és a...

Miért szakadozik a kép és a hang, mi a probléma az usb-vel? (LG HT503PH)

Figyelt kérdés
Van egy LG HT503PH [link] típusú házimozi rendszerem, a gondom az hogy usb-n keresztüli filmnézésnél ahol magasabb képfrissítést igényel a film ( akció jelenetek ) szakadozik a kép és a hang is. Ha DVD-t teszek be semmi probléma.. Ez azért baj mert csak az usb-t használom a külső hordozható merevlemez miatt. ( Időpocsékolásnak és költségesnek tartom kiírogatni a filmeket DVD-re!) Akinek van ilyen típusú házimozija kérem ossza meg véleményét! Mit kéne tennem vele? Miért szakadozik a kép és a hang?( Ezzel a kérdéssel nem az "akció jelenetek miatt" válaszra vagyok kíváncsi... Amit fentebb leírtam. )

2012. jan. 18. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Kevés a vinyó adatátviteli sebessége.
2012. jan. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A HDD 500gb-os. Másik asztali lejátszón akadás nélkül viszi :/ , azért kérdeztem rá, mert valószínű nem a vinyóval a probléma. ( Hozzáteszem alig 1 hónapos ).( Ha valamit félreértettem a válaszoddal kapcsolatban, nyugodtan írd meg! )

Azért köszönöm a választ!

2012. jan. 26. 14:37
 3/5 A kérdező kommentje:
Pendrive-nál is ugyanez a probléma! ( 2db-al próbáltam 4gb-os Kingstonnal, meg STORE N GO 16 gb-al )
2012. jan. 26. 14:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól értetted, de akkor valóban nem az a probléma. Ha a másik lejátszó viszi, akkor az LG-vel van a baj, gondolom túl gyenge hozzá hardveresen.
2012. jan. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ! Akkor az eladóval felveszem a kapcsolatot, mást nem tehetek, van rajt 5 év garancia megpróbálom akkor a "szervizt".
2012. jan. 28. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!