Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy lehet úgy beállítani az...

Hogy lehet úgy beállítani az autórádiót, hogy ne világítson?

Figyelt kérdés
Nemrég szereltettem be egy új autórádiót a kocsimba,csak az a gond,hogy hiába kapcsolom ki,folyton világít,már méterekről ki lehet szúrni(főleg este).Az előlapját sem lehet levenni,kiszedni sem tudom,mert elég bonyolultan van bekötve.Félő,hogy lemerül tőle az akksi,ezért inkább leszedem róla a sarut,amíg nem használom.Tudtok erre valami hasznosat javasolni?Megköszönném :)
2012. jan. 18. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Aksit biztosan nem fogja leszívni,de valami géniusz direkt 12V-ra kötötte a rózsaszín vezetéket is a csatlakozóban ,ezt csak a lámpakapcsolóra kellett volna tennie. Mindenképpen ki kell venned és átkötni
2012. jan. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gergoap ***** válasza:
Szerintem is rosszul van bekötve. Ha leveszed a gyújtást, ki kell, hogy kapcsoljon.
2012. jan. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem,köszi szépen :)
2012. jan. 20. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!