Tudnátok nekem segíteni abban, hogy hangkártya választáskor milyen szempontokat vegyek figyelembe? Linkeket is szívesen elfogadok. Elektronikus zeneszerkesztéshez és keveréshez kellene. Az alaplapom egy AsRock 890GM Pro3 R2. 0.

Figyelt kérdés

2012. jan. 19. 00:26
 1/2 anonim válasza:

Szia.

A zeneszerkesztéshez, e célnak megfelelő programot kell a gépbe telepíteni. Ilyen pl. a logic fun.

Olyan hangkártya kell, amin MIDI bemenet is van. Ilyen hangkártya pl, a GENIUS. A szintetizátort a MIDI bemenetre kapcsolod. Az általad lejátszott dalt a program le is kottázza, illetve úgy szerkeszted ahogy akarod.

Üdv: abadero

2012. jan. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de a programokat már kiválasztottam, Ableton-t szeretnék használni a szerkesztéshez, a keveréshez pedig Traktor Pro-t. Később talán live act is szóba jöhetne. Egy E-mu 1212m-et szerettem volna venni, de egy másik fórumon azt írták nekem, hogy az nem lesz jó, mert annak nincs elég kimenete a keveréshez.
2012. jan. 19. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!