Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ezt miért írja ki a ps3-mam?...

Ezt miért írja ki a ps3-mam? Amikor játszom és kiakarok lépni a játékból megnyomom a kontrolleren a ps-jelet és kilépek a játékból eddig semmi gond. De amikor újra indul a gép ezt írja ki többi lent

Figyelt kérdés

the system was not turned of properly the last time it was used.The file system of the hard disk may be corrupted.


This sistem will restart,check the file system and restore it if it is corrupted.If the file system is corrupted ,it may take 2 to 3 hours to complete


LEFORDÍTVA:


A rendszer nem vált a megfelelő utóbbi időben ez volt used.The fájlrendszer a merevlemezen tárolt adatok is megsérülhetnek.


Ez a Sistem újraindul, ellenőrizze a fájlrendszer és helyreállítani, ha ez corrupted.If a fájlrendszer sérült, lehet, hogy 2-3 óráig is eltarthat



mit nem csinálok jól hogy tudnám megoldani hogy ezt ne írja ki???? esetleg másképpen kéne kilépni a játékból?


2012. jan. 19. 06:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Jól lépsz ki a játékból,sztem nem azzal van a gond.

Csak ugye meg kell várni míg töltés nélküli státuszba ér a játék,és akkor kell kilépni

háát valami a merevlemezzel kapcsolatos problem talán...

ments le egy külsőre mindent ami kell és törölj le mindent róla.

és nyomj egy reset-et. ( bekapcsolásnál hosszan nyomod a bekapcsológombot)

ha így is kiírja akkor sajnos szerintem szervíz... :(

2012. jan. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!