Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 1. MSI VR630-as laptopom van....

1. MSI VR630-as laptopom van. Hogy lehet rajta bekapcsolni a beépített hangszórót? 2. Az F4 F5 billentyűknél hogyan tudom használni a fényerő beállításokat és az F7 F8 F9 bill. -nél a hangerő csökkentés-növelés funkciókat?

Figyelt kérdés

1.A realtec hd audio manager programban csak beállítások vannak rá vonatkozóan, és nem jöttem még rá, hogy hol és hogyan kell bekapcsolni.

2.Nem volt még soha laptopom:) Segíts!!


2009. máj. 27. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! ha a hangkártya driverek rendesen telepítve vannak, akkor a hangszórót külön nem kell bekapcsolni. Nézd meg a hangerőszabályozóban, hogy nincs-e véletlenül elnémítva, vagy végső esetben telepítsd újra a drivert. Azokat az extra funkciókat meg így lehet használni: találsz lenn bal oldalon a windows-billentyű mellet egy "fn" feliratú gombot, az fn ilyen kis keretben van. Na ezt tartsd lenyomva és közben a kívánt funkció gombját(fényerő, hangerő) nyomkodva elérhető a kívánt hatás:D Remélem segítettem:D
2009. máj. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A hangszóró jó.:) És a beépített mikrofont hol tudom bekapcsolni??
2009. máj. 27. 13:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Hmmm, a mikrofonra kb ugyanaz vonatkozik, mint a hangszóróra. Ha jól telepítetted, akkor amikor használni akarod, működik majd. Messengerhez, Skypehoz vagy valami ilyesmihez kellene? Mert pl messengerben mielőtt használnád a mikrofont előbb konfigurálni kell: Eszközök--->Hangok és videó beállításai menü

Tehát a mikrofont "csak úgy" nem hiszem, hogy be lehet kapcsolni. Persze mielőtt használnád, először győződj meg róla, hogy nincs elnémítva-mármint a mikrofon. Ajánlom a hangerőszabályozót:)

előző voltam

2009. máj. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!